TECHNIK VE VÝROBĚ - REPASOVÁNÍ ČERPADEL / NÁSTUPNÍ ODMĚNA 20 000 Kč

Jsme REMANTE GROUP s.r.o. přední evropský specialista na repasované autodíly. S více než 250mil obratem a 100 zaměstnanci se už neřadíme mezi start-up, ale stále je pro nás důležitá přátelská atmosféra, partnerský přístup a otevřená firemní kultura. Jsme parta nadšených lidí \"REMANŤÁKŮ\". Právě díky nim se firma stala opravdovým specialistou.

REPASE, INOVACE, ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ.

Nově otevřené pracovní pozice ve výrobě v Opavě nejen pro toho, kdo chce uplatnit své znalosti/praktické dovednosti v repasování nebo opravě turbodmychadel, ale i pro toho, kdo má chuť pracovat a hledá jistotu v práci.

Připoj se do našeho týmu a buď jedním z nás!

Nástup ihned nebo dle dohody

Počet volných míst: 3 (Rozjíždíme nový výrobní projekt a hledáme několik borců do výroby)

Náplň práce:

  • repasování dílů pro osobní, užitková a nákladní vozidla
  • testování repasovaných dílů
  • demontáž a montáž čerpadel
  • technická podpora
  • posuzování funkčnosti starých a repasovaných dílů

Požadujeme:

  • vzdělání nebo praxe v automotive výhodou
  • praxe v oboru strojním nebo technicky příbuzném oboru je výhodou
  • zkušenosti s opravami repasovaných dílů výhodou
  • samostatnost a kreativita při řešení úkolů; důslednost; zodpovědnost
  • manuální zručnost

Nabízíme:

  • Mzdu 23 000 Kč – 25 000 Kč dle pracovních zkušeností, po roce spolupráce 28 000 Kč – 32 000 Kč
  • Nástupní odměna 20 000 Kč (10 000 Kč vyplaceno po zkušební době v případě trvání pracovního poměru, 10 000 Kč vyplaceno po roce pracovního poměru v případě jeho trvání)
  • dovolená 22 dnů + 3 dny Sick Days
  • Příspěvek na stravování do mzdy v hodnotě 55 kč / den
  • Multisport karta
  • Příspěvek na penzijní nebo životní pojištění ve výši 1500 Kč
  • Příspěvek na dopravu (nad 20 km dojíždění)
  • Firemní akce (sportovní akce, teambuilding aj.)
  • Výhodný mobilní tarif
  • Sleva na firemní produkty

V případě dotazů nás kontaktuj na telefonním čísle 735 194 751 a my ti rádi odpovíme.

www.remante.com

Firma: REMANTE GROUP s.r.o.

Kontakt: Alexandra Hirčová
Na Starém břehu 2756
74601 Opava

Telefon: 735194751

Místo práce: Opava

Plat: 23000 - 25000 Kč/měsíc

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé