REKLAMAČNÍ PRACOVNÍK/CE

V REMANTE děláme věci jinak. Už žádné časově a finančně náročné opravy automobilů! Naši zákazníci si nakoupí autodíly online za ty nejvýhodnější ceny. Díky našim unikátním technologiím šetříme až 80 % materiálu, který by byl zbytečně použit při výrobě nového kusu. Vítejte ve světě repase!

My v REMANTE GROUP potřebujeme člověka, který se nebojí nových výzev, rád zaměstnává hlavu a dokáže se společností růst!

Pracovní místo: OpavaNástup ihned, nebo dle dohody.

Náplň práce:

  • Řešení agendy reklamací od A do Z (komunikace s dodavateli, zákazníky a přepravními firmami)
  • Denní telefonická komunikace se zákazníky
  • Zpracování agendy reklamací v ERP systému
  • Vyřizování emailové dokumentace
  • Fotodokumentace reklamovaného dílu při příjmu a odeslání
  • Pravidelný reporting o dosažených výsledcích a plnění stanovených úkolů

Požadujeme:

  • Vzdělání středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
  • Znalost anglického nebo polského jazyka výhodou
  • Zkušenosti v účetním systému Pohoda - výhodou
  • Dobrá znalost práce na PC (Microsoft Office)
  • Zkušenosti z automobilového průmyslu - výhodou
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Ambiciózního člověka s výbornými komunikačními dovednostmi a reprezentativním vystupováním

Nabízíme:

  • Mzdu od 27 000 Kč (dle pracovních zkušeností) + motivační ohodnocení dle dosažených výsledků
  • Pracovní smlouvu, práce na plný úvazek 40 hodin / týdně
  • Dovolená 22 dnů + 3 dny Sick Days
  • Stravenkový paušál do mzdy v hodnotě 55 Kč / den
  • Příspěvek na životní pojištění nebo penzijní připojištění ve výši 18 000 Kč / rok
  • Příspěvek na dopravu
  • Sleva na firemní produkty
  • Výhodný mobilní tarif
  • Multisport karta
  • Firemní akce (sportovní akce, teambuilding, grilování aj.)
  • Možnost dalšího rozvoje a profesního růstu

Chcete být součástí našeho týmu a rozvíjet se s námi? Zašlete nám svůj životopis na hr@remante.com.V případě dotazů nás kontaktujte na telefonním čísle 735 194 751 a my Vám rádi odpovíme.

Víme, že schopný člověk se uplatní vždy - my Vám dáme příležitost.

www.remante.com

Firma: REMANTE GROUP s.r.o.

Kontakt: Alexandra Hirčová
Na Starém břehu 2756
74601 Opava

Telefon: 735194751

Místo práce: Opava

Plat: 27000 Kč/měsíc

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé