MANAŽER/KA EXPORTU - PRO FRANCII

REMANTE GROUP s.r.o. je významným hráčem na evropském trhu v oblasti repasovaných dílů pro automobilový průmysl, a právě hledá nadšence do svého týmu!

Jste obchodník tělem i duší? Umíte dotahovat klíčové úkoly do konce? Jste z Opavy, blízkého okolí, nebo Vám nevadí se do Opavy přestěhovat? Pak hledáme právě Vás.

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE / FRANCIE

Pracovní místo: Opava

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Plnění obchodního plánu oddělení a svěřené země
  • Aktivní akvizice nových zákazníků a vývoj zákaznického portfólia ve svěřené zemi
  • Každodenní komunikace se stávajícími zákazníky
  • Udržování a vývoj obchodních vztahů se strategickými odběrateli
  • Plánovaní schůzek, návštěvy u klientů
  • Účast na mezinárodních veletrzích
  • Vedení statistik prodeje, pravidelný reporting
  • Rozvoj produktového portfólia u klienta
  • Příprava nabídek pro stávající i potenciální zákazníky

POŽADUJEME:

  • Středoškolské vzdělání s maturitou, VŠ výhodou
  • Francouština na výborné úrovni (slovem i písmem); čeština na komunikativní úrovni, (AJ, NJ, IT výhodou)
  • Znalosti z oboru Automotive Aftermarket výhodou
  • Zkušenosti na pozici Sales Representative, Sales Manager, Customer Support Manager nebo Key Account Manager min. 2 roky
  • Uživatelská znalost MS Office na pokročilé úrovni
  • Uživatelská znalost účetního programu POHODA výhodou
  • Business korespondence v obchodních jazycích – francouština
  • Obchodní a komunikační schopnosti
  • Dochvilnost a preciznost

NABÍZÍME

  • Mzdu 30 000 Kč – 35 000 Kč dle pracovních zkušeností
  • Bonusové ohodnocení po zkušební době
  • Profesní růst se mzdovým ohodnocením podle Vašeho přínosu společnosti
  • Nástup IHNED nebo dle domluvy
  • Dovolenou 22 dnů + 3 dny Sick days
  • Stravenkový paušál do mzdy v hodnotě 55 Kč / den
  • Dopravné od 20 km vzdálenosti od práce
  • Multisport karta s příspěvkem zaměstnavatele
  • Příspěvek zaměstnavatele na životní pojištění nebo penzijní připojištění 18 000 Kč / rok
  • Firemní akce (sportovní akce, teambuilding, grilování aj.)
  • Výhodný mobilní tarif
  • Slevu na firemní produkty

CHCETE-LI SE STÁT SOUČÁSTÍ NAŠEHO TÝMU, UPLATNIT SVÉ PRACOVNÍ ZKUŠENOSTI A RŮST S FIRMOU - NEVÁHEJTE A ZAŠLETE NÁM VÁŠ STRUKTUROVANÝ ŽIVOTOPIS NA ADRESU HR@REMANTE.COMTĚŠÍME SE NA VÁS!

Firma: REMANTE GROUP s.r.o.

Kontakt: Alexandra Hirčová
Na Starém břehu 2756
74601 Opava

Telefon: 735194751

Místo práce: Opava

Plat: 30000 - 35000 Kč/měsíc

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé